ŽÁCI 5. D VYRÁBĚLI VALENTÝNKY PRO FRÝDLANTSKÉ SENIORY

Mgr. Petr Kozlovský, 12. 2. 2021

Pracoviště ZŠ Husova, do kterého třída 5. D. dochází, je už skoro čtyři měsíce zavřené. Každý den se scházíme na online výuce, na které se snažíme pěstovat i naše vztahy. Nemyslíme však jenom na sebe. Přidali jsme se do akce „Valentýnky pro seniory“, kterou vyhlásila skupina „Dobrovolníci pomáhají v Libereckém kraji“. Žáci se do dobrovolného úkolu vrhli s nadšením a také dlouho přemýšleli, co do přáníčka napsat. Vznikla však pěkná přání, která jak doufáme potěšila klienty Domova pro seniory u Spasitele Frýdlant.

Za pomoc s distribucí a organizací patří poděkování mamince žáka Jakuba Čulagy, paní Martině Čulagové, která mě s tímto nápadem oslovila. Troufám si říci, že každý učitel ocení takové impulzy a inspiraci ze strany rodičů.

Za třídu 5. D. Mgr. Tereza Foffová

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.