INFORMACE K ORGANIZACI ŠKOLNÍ VÝUKY V TÝDNU OD 25. DO 29. 1. 2021

Mgr. Petr Kozlovský, 19. 1. 2021

Vážení rodiče,

jak jste již možná zaznamenali včera z médií, informoval ministr školství Robert Plaga o tom, že školní výuka bude v týdnu od 25. do 29. 1. 2021 pokračovat ve stejném režimu jako dosud.

Organizace výuky:

– Žáci 1. a 2. ročníku se učí prezenčně ve škole.

– Žáci 3. – 9. ročníku se nadále vzdělávají distanční formou výuky z domova.

– Provoz školní družiny je zajištěn pouze pro přihlášené žáky 1. a 2. ročníku.

Vydávání výpisu z vysvědčení:

– Ve čtvrtek 28. 1. 2021 bude žákům 1. a 2. ročníku ve škole vydán výpis z vysvědčení za 1. pololetí. Žáci končí výuku dle řádného rozvrhu.

– Žáci 3. až 9. ročníku mají ve čtvrtek 28. 1. 2021 online výuku podle řádného rozvrhu, výpis z vysvědčení obdrží až po návratu do školy. Ve čtvrtek 28. 1. 2021 budou mít žáci zpřístupněné pololetní hodnocení ve školním systému Bakaláři.

Předání podkladů nehodnoceným žákům k doplnění klasifikace:

– Žáci, kteří nebudou za 1. pololetí školního roku 2020/2021 v některých vyučovacích předmětů hodnoceni, obdrží od vyučujících daných předmětů v termínu od pondělí 25. do čtvrtka 28. 1. 2021 podklady ke zkoušce k doplnění klasifikace.  O nehodnocení v některém z vyučovacích předmětů budou zákonní zástupci konkrétních žáků předem informováni.

Pololetní a jarní prázdniny:

– V pátek 29. 1. 2021 mají žáci pololetní prázdniny, na ně navazují od pondělí 1. do pátku 5. 2. 2021 jarní prázdniny.

Provoz školní družiny, školní jídelny:

– Školní družina bude v době pololetních a jarních prázdnin z provozních důvodů uzavřena.

– Žáci budou mít na období pololetních a jarních prázdnin obědy ve školní jídelně automaticky odhlášené.

Organizaci výuky po jarních Vám upřesníme na základě aktuální situace a rozhodnutí Vlády ČR.

Mgr. Bc. Petr Kozlovský