VÝSKYT ONEMOCNĚNÍ COVID-19 VE TŘÍDĚ ŽABIČEK NA PRACOVIŠTI MŠ BĚLÍKOVA, FRÝDLANT

Mgr. Petr Kozlovský, 16. 12. 2020

Ve třídě Žabiček na pracovišti MŠ Bělíkova, Frýdlant, byl včera, v úterý 15. 12. 2020, u jednoho z dětí potvrzen pozitivní test na COVID-19. Po provedeném šetření pracovníky KHS LK má dvacet dětí z uvedené třídy od včerejška nařízenou povinnou karanténu. Tato třída je tak po měsíci bohužel uzavřena už podruhé.  Testování proběhne v pátek 18. 12. 2020.

V karanténě zatím zůstávají také děti  a paní učitelky ze třídy Veverek ze stejného pracoviště. Tato skupina byla testovaná dnes dopoledne.

Zbývající dvě třídy Berušek a Zajíčků z pracoviště MŠ Bělíkova a všechny třídy z pracovišť MŠ Sídlištní a Jiráskova zůstávají nadále otevřené v běžném režimu.

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.