Podrobné organizační informace k nástupu žáků 3. až 9. ročníků do školy od pondělí 30. 11. 2020

Mgr. Petr Kozlovský, 24. 11. 2020

Vážení rodiče, milí žáci,

představujeme Vám podrobné organizační informace k zahájení prezenční výuky pro žáky 3. až 9. ročníků ZŠ od pondělí 30. listopadu 2020. Z důvodu drobných odlišností jsou informace rozdělené zvlášť pro pracoviště ZŠ BĚLÍKOVA + ZŠ HUSOVA A ZŠ PURKYŇOVA. V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obrátit na třídní učitele nebo zástupce ředitele pro jednotlivá pracoviště ZŠ.

PRACOVIŠTĚ ZŠ BĚLÍKOVA A ZŠ HUSOVA – kompletní níže uvedené informace jsou ke stažení k dispozici zde .

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě uvolňování mimořádných opatření, v souvislosti s Covid-19, se žáci 3. až  5. ročníků a 9. ročníků ZŠ mohou od pondělí 30. 11. 2020 vrátit do školy a zahájit prezenční výuku. Žáci 6. až 8. ročníků se vrací do školy ve formě rotační prezenční výuky (střídání celých tříd po týdnech).

Prezenční výuka pro žáky 3., 4., 5. a 9. ročníků

Rotační prezenční výuka pro žáky 6., 7. a 8. ročníků

PRACOVIŠTĚ ZŠ PURKYŇOVA – kompletní níže uvedené informace jsou ke stažení k dispozici zde .

Prezenční výuka pro žáky 3., 4., 5. a 9. ročníků

Rotační prezenční výuka pro žáky 6., 7. a 8. ročníků

Ve škole budou pro žáky platit zvýšená bezpečnostní opatření a pravidla

Výše uvedené organizační informace se mohou v souvislosti se změnou aktuální epidemiologické situace, nařízení a pokynů MZ a MŠMT v příštích dnech a týdnech změnit.

Případné doplňující informace k organizaci výuky zašlou žákům učitelé jednotlivých předmětů prostřednictvím systému Bakaláři a MS Teams.