OD STŘEDY 18. 11. 2020 SE KVŮLI POTVRZENÉMU VÝSKYTU ONEMOCNĚNÍ COVID-19 ZAVÍRAJÍ TŘÍDY OPIČEK A SLŮŇAT NA PRACOVIŠTI MŠ SÍDLIŠTNÍ, FRÝDLANT.

Mgr. Petr Kozlovský, 17. 11. 2020

V souvislosti s potvrzeným pozitivním výsledkem testu na Covid-19 jedné z učitelek z pracoviště MŠ Sídlištní, Frýdlant, zůstanou od zítřka, 18. 11. 2020, uzavřené třídy Opiček a Slůňat.

36 dětí a 4 pracovnice školky zůstávají v tuto chvíli v nařízené karanténě, koncem týdne absolvují všichni test. Všem držíme palce, aby byly výsledky testů negativní ?.

Péči o zbývající děti z uvedených tříd, které nebudou testovány, nejsme v tuto chvíli bohužel z personálních důvodů schopni zajistit. Rodiče si tak budou moci zažádat o ošetřovné z důvodu uzavření školy. Bližší informace k žádosti o ošetřovné Vám podá Váš zaměstnavatel.

TŘÍDA TYGŘÍKŮ FUNGUJE I NADÁLE BEZ OMEZENÍ.

Žádáme ale všechny rodiče, kteří si mohou své děti nechat v příštích dnech doma, aby situaci zvážili a podle svých možností služeb pracoviště MŠ Sídlištní nevyužívali.

Děkujeme za pochopení!