Informace k formě výuky na ZŠ od 1. 9. do 8. 9. 2020

Mgr. Petr Kozlovský, 1. 9. 2020

Vážení rodiče,

v souvislosti s odloženým začátkem školního roku 2020/2021 na středu 9. září 2020 bychom Vás rádi informovali o průběhu výuky v době od 1. 9. do 8. 9. 2020.

Do otevření školy nebude probíhat distanční výuka ve formě, jakou znáte z jara tohoto roku. Spíše bychom se rádi soustředili na zhodnocení minulého pololetí z pohledu dětí a adaptaci na jejich návrat po dlouhé době do školy.

V následujících dnech Vás a Vaše děti kontaktují třídní učitelé a domluví se s Vámi na možnostech a četnosti dalšího  kontaktu (přes TEAMS, Skype, e-mail, telefon), který by měl mít podobu společných on-line setkávání (třídnických hodin). Samozřejmě počítáme s tím, že ne každý žák a rodič má možnost on-line spojení s učitelem. V tom případě se budeme snažit být s Vámi a Vašimi dětmi ve spojení jinou formou.

Jsme si vědomi toho, že každý rodič přistupuje k přípravě a vzdělávání svého dítěte odlišným způsobem a má jiné možnosti a požadavky. Proto, pokud budete chtít pro Vaše děti zajistit na následující dny nějaké domácí úkoly, můžete se individuálně domluvit s třídním učitelem. E-mailový kontakt na učitele je vždy ve formátu jmeno.prijmeni@zsazusfrydlant.cz.

Učitele je možné zastihnout také telefonicky na pracovištích školy v pracovních dnech v době od 8:00 do 14:00 hodin na níže uvedených telefonních číslech:

Pracoviště ZŠ Bělíkova 482 312 045, 723 541 536

Pracoviště ZŠ Husova 482 312 162

Pracoviště ZŠ Purkyňova 482 312 123

Věřím, že i přes nucený odklad začátku školního roku se za několik dní vše vrátí do normálního stavu a společně se nám v průběhu 1. a 2. pololetí podaří zameškané učivo dohnat.

Přeji Vám hezké dny!

Mgr. Bc. Petr Kozlovský