PROVOZ MATEŘSKÉ ŠKOLY A DS KOŤATA BUDE 1. 9. 2020 ZAHÁJEN V BĚŽNÉM REŽIMU

Mgr. Petr Kozlovský, 30. 8. 2020

Vážení rodiče,

v souvislosti s posunutím zahájení začátku školního roku 2020/2021 na pracovištích frýdlantské základní školy z bezpečnostně-preventivních důvodů Vás chceme informovat o tom, že provoz všech pracovišť mateřské školy a Dětské skupiny Koťata ve Frýdlantu zůstává beze změn a začne v úterý 1. 9. 2020.

Dětem, rodičům ani zaměstnancům v mateřské škole a DS Koťata nehrozí žádné riziko nákazy nemocí COVID-19. Nikdo z pedagogických ani provozních zaměstnanců mateřské školy nebyl v kontaktu s kolegou, u kterého se nemoc potvrdila.

Všechna pracoviště školy jsou vybavena desinfekcí na ruce a desinfekčními mýdly. Pravidelný úklid a desinfekce všech prostor školy probíhá ve zvýšené míře v souladu s manuálem MŠMT a doporučeními MZ ČR.

Nemusíte mít tedy žádné obavy své dítě do mateřské školy a DS Koťata od 1. 9. 2020 umístit.

V případě jakýchkoliv dotazů se obracejte na vedoucí učitelky pracovišť MŠ, které Vám rády poskytnou doplňující informace.

Přejeme Vám pokud možno klidné dny!

Mgr. Bc. Petr Kozlovský