K zápisu do MŠ je nutné doložit VYJÁDŘENÍ LÉKAŘE O POVINNÉM OČKOVÁNÍ DÍTĚTE

Mgr. Petr Kozlovský, 7. 5. 2020

Vážení rodiče,

včera, ve středu 6. 5. 2020, jsme od pracovníků odboru školství, mládeže, tělovýchovy a sportu Krajského úřadu Libereckého kraje obdrželi nové stanovisko k zápisu k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021, které říká, že zákonní zástupci dětí, kteří žádají o přijetí do MŠ, musí k žádosti o přijetí doložit vyjádření lékaře o povinném očkování dítěte.

Formulář vyjádření lékaře a žádosti o přijetí dítěte k předškolnímu vzdělávání najdete ke stažení zde .

Toto vyjádření lékaře nahrazuje čestné prohlášení zákonného zástupce a kopii očkovacího průkazu dítěte, které byly původně vyžadovány dle opatření MŠMT. Ostatní podmínky přijímání dětí k předškolnímu vzdělávání pro školní rok 2020/2021 se nemění.

Omlouváme se za případné komplikace, které nebyly způsobeny naší vinou.

V případě jakýchkoliv dotazů k zápisu k předškolnímu vzdělávání kontaktujte vedoucí pracovišť MŠ nebo ředitele školy.

 

Mgr. Bc. Petr Kozlovský

ředitel školy

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.