Zrušení školy v přírodě pro žáky 1. až 5. ročníku ZŠ – informace k vrácení plateb

Mgr. Petr Kozlovský, 19. 4. 2020

Vážení rodiče,

škola v přírodě, která byla pro jednotlivá pracoviště základní školy plánovaná v termínech od 11. května do 12. června 2020, bude z důvodu aktuálně platných bezpečnostních opatření a omezení zrušena.

O vrácení zaplacených plateb můžete požádat prostřednictvím žádosti, která je ke stažení níže.

Formulář Vrácení záloh na ŠvP 2020

Vyplněný formulář  žádosti o vrácení zálohy můžete podat do 31. května 2020 následujícími způsoby:

Platba Vám bude vrácena na účet, který jste uvedli v žádosti, nejpozději do 31. 7. 2020.

Pokud máte více dětí, žádost se vyplňuje pro každé dítě samostatně.

V případě, že platbu za školu v přírodě uhradil Váš zaměstnavatel nebo Úřad práce ČR, bude platba vrácena na účet organizace, nikoliv na účet zákonného zástupce.

V případě jakýchkoliv dotazů k vrácení plateb za Školu v přírodě 2020 kontaktujte, prosím, pracovnice sekretariátu školy na telefonu 482 312 197.

Mgr. Bc. Petr Kozlovský