Příručka pro rodiče předškoláků „CHYSTÁME SE DO 1. TŘÍDY“

Mgr. Petr Kozlovský, 3. 4. 2020

Vážení rodiče předškoláků,

pokud se chcete dozvědět, jaké dovednosti můžete s Vaším předškolákem doma rozvíjet před nástupem do školy, máte možnost využít příručky, kterou připravila společnost NOVADIDA a nabízí ji rodičům a pedagogům zdarma.

Příručku „CHYSTÁME SE DO 1. TŘÍDY“ si můžete stáhnout zde .

Při přípravě Vašeho dítěte do školy berte, prosím, v potaz, že vývoj každého dítěte je individuální a každý nemusí zapadat do nastavených „škatulek“. Pokud Vaše dítě v tuto chvíli nemá ještě některé dovednosti úplně rozvinuté, není důvod k obavám a panice.

V případě jakýchkoliv dotazů se můžete obracet na paní učitelky v mateřské škole, rády Vám poradí.

Přejeme Vám pokud možno klidné dny a hlavně hodně zdraví!

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.