INFORMACE PRO RODIČE ŽÁKŮ, KTEŘÍ BUDOU ŽÁDAT O PŘESTUP Z JINÉ ZŠ DO 6. ROČNÍKU NAŠÍ ŠKOLY OD 1. 9. 2020

Mgr. Petr Kozlovský, 2. 4. 2020

Vážení rodiče,

od středy 1. dubna 2020 je možné zasílat žádosti o povolení přestupu žáka z jiné základní školy do 6. ročníku naší ZŠ. Žádost si můžete stáhnout pod textem zprávy, případně na webových stránkách školy v sekci TISKOPISY KE STAŽENÍ. Pořadí přijatých žádostí nemá vliv na rozhodnutí ředitele školy o povolení přestupu.

Vyplněnou žádost, prosím, vlastnoručně podepište a společně s prostou kopií rodného listu dítěte zašlete na adresu školy:

Základní škola, Základní umělecká škola a Mateřská škola, Frýdlant, okres Liberec – p. o.
Purkyňova 510
464 01  Frýdlant

Formulář žádosti ke stažení

Žádost můžete po předchozí telefonické dohodě na telefonu 482 312 197  podat také osobně na sekretariátu ředitelství školy, Purkyňova 510, Frýdlant. V případě jakýchkoliv dotazů k přestupu žáků kontaktujte prosím sekretariát školy na uvedeném telefonním čísle.

Mgr. Bc. Petr Kozlovský