Den učitelů 28. 3. 2020 – poděkování

Mgr. Petr Kozlovský, 28. 3. 2020

Rád bych u příležitosti dnešního Dne učitelů veřejně poděkoval všem paním učitelkám a pánům učitelům za jejich nelehkou práci, kterou v průběhu celého roku, často bez výraznější pozitivní zpětné vazby a širší společenské podpory, odvádí. Moc si jejich aktivity a ochoty vzdělávat a vychovávat naše děti vážím!

Rád bych poděkoval také těm kolegyním a kolegům, kteří sice svůj významný den v kalendáři nemají, ale bez nich by škola nemohla fungovat. Děkuji tedy také všem vychovatelkám školní družiny, lektorům volnočasových aktivit, asistentkám, chůvám v dětské skupině, kuchařkám, uklízečkám, školníkům, sekretářkám a kolegyním z ekonomického úseku!

Držím Vám všem palce, ať současnou nelehkou situaci překonáte ve zdraví!

Přeji Vám hezké jarní dny!

Petr Kozlovský

ředitel školy

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.