Dětská skupina Koťata bude od pondělí 20. 4. 2020 opět v provozu

Mgr. Petr Kozlovský, 7. 4. 2020

AKTUALIZACE 7. 4. 2020

Vážení rodiče,

oznamujeme Vám, že Dětská skupina Koťata bude od pondělí 20. dubna 2020 opět v provozu.

Už se na Vaše děti a na Vás moc těšíme!

 

Kolektiv pracovníků DS Koťata

 


AKTUALIZACE 24. 3. 2020

Vážení rodiče,

z důvodu současné nepříznivé epidemiologické situace a nízkého zájmu rodičů o umístění dětí do Dětské skupiny Koťata, dochází od čtvrtka 26. 3. 2020 na základě rozhodnutí ředitele školy k jejímu dočasnému uzavření. O termínu znovuotevření Vás budeme informovat.

Rodiče mohou na dobu uzavření dětské skupiny žádat o ošetřovné. Žádost o ošetřovné posílejte e-mailem na adresu podatelny školy podatelna@zsazusfrydlant.cz. Paní sekretářka Vám následně pošle zpět vyplněný a elektronickým podpisem potvrzený formulář žádosti o ošetřovné, který předáte Vašemu zaměstnavateli. Bližší informace k následnému postupu najdete na webových stránkách ČSSZ.

V případě jakýchkoliv dotazů můžete kontaktovat pracovnici DS Koťata paní Radku Krkoškovou na telefonu 728 921 347, nebo se můžete obrátit na ředitele školy Mgr. Bc. Petra Kozlovského na telefonu 602 443 206 nebo
e-mailem na adrese: petr.kozlovsky@zsazusfrydlant.cz. Oznámení o dočasném uzavření dětské skupiny ve formátu .pdf najdete zde .

Děkujeme za pochopení!

 

Mgr. Bc. Petr Kozlovský

ředitel školy

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.