Aktuální informace k zápisu dětí do 1. ročníku ZŠ pro školní rok 2020/2021

Mgr. Petr Kozlovský, 19. 3. 2020

Vážení rodiče,

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy vydalo ve středu 18. března 2020 opatření k zápisům dětí k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021.

Z opatření vyplývá, že zápis proběhne v letošním roce z preventivně bezpečnostních důvodů bez přítomnosti dětí.

O tom, jakým způsobem a v jakých konkrétních termínech bude probíhat podávání žádostí o přijetí dítěte k základnímu vzdělávání a dalších podkladů, které souvisí se zápisem dítěte do 1. ročníku ZŠ, Vás budeme informovat na začátku dubna 2020 podle aktuální situace a vládou nařízených opatření souvisejících s prevencí šíření nemoci COVID-19.

Odkaz na kompletní znění opatření MŠMT najdete zde .

Text této zprávy pro tisk najdete ve formátu .pdf najdete zde.

V případě jakýchkoliv dotazů k zápisu do 1. ročníku kontaktujte ředitele školy Mgr. Bc. Petra Kozlovského na telefonu 602 443 206 nebo e-mailem na adrese petr. kozlovsky@zsazusfrydlant.cz.

Přeji Vám pokud možno klidné dny a hodně zdraví!

Mgr. Bc. Petr Kozlovský