Mimořádné opatření ministra zdravotnictví ČR – DOČASNÉ UZAVŘENÍ ZŠ, ZUŠ, ŠD A DDM od 11. 3. 2020

Mgr. Petr Kozlovský, 10. 3. 2020

Vážení rodiče,

ministr zdravotnictví ČR vydal dne 10. 3. 2020 mimořádné opatření, kterým od 11. 3. 2020 nařizuje dočasné uzavření všech základních, středních, vyšších odborných a vysokých škol. Toto nařízení platí až do odvolání. Celé znění mimořádného opatření najdete zde .


Pro naši školu jsou tedy opatření následující:

Od středy 11. 3. 2020 bude v rámci ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant pro žáky uzavřena základní škola, školní družina, dům dětí a mládeže a základní umělecká škola.

Pro žáky školy nebude v době uzavření škol zajišťovat obědy ani školní jídelna provozovaná Školní jídelnou Frýdlant, p. o. Pro žáky tedy nebude bohužel možné v době uzavření školy zajistit náhradní program a stravování. Obědy budou mít žáci ve Školní jídelně Frýdlant, p. o. v týdnu od 16. do 20. 3. 2020 automaticky odhlášené.

Ruší se také dny otevřených dveří na ZŠ, které byly naplánované na 17. – 19. 3. 2020.

Všechna pracoviště mateřské školy a Dětská skupina Koťata zůstanou prozatím otevřená bez omezení a v běžném provozu.


O případných změnách výše uvedených opatření, která vydají příslušné státní orgány, Vás budeme bezodkladně informovat. V případě jakýchkoliv dotazů můžete kontaktovat sekretariát školy na telefonu 482 312 197.

Kompletní znění této zprávy ve formátu .pdf najdete ke stažení zde .

 

Mgr. Bc. Petr Kozlovský

ředitel školy

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.