Preventivní opatření proti šíření respiračních onemocnění včetně koronaviru COVID-19

Mgr. Petr Kozlovský, 3. 3. 2020

Vážení rodiče,

předkládáme Vám informace, které jsme v souvislosti s prevencí šíření onemocnění koronavirem (COVID-19) obdrželi od ředitelky odboru dětí a mladistvých Krajské hygienické stanice Libereckého kraje Ing. Kateřiny Hochmanové.

Základní opatření k prevenci šíření onemocnění koronavirem (COVID-19)

Jak si správně mýt ruce

Leták respirační etiketa KHS LK

V této souvislosti jsme děti v mateřské škole a žáky v základní škole poučili o základních zásadách osobní hygieny (správné mytí rukou, zakrývání úst a nosu při kýchání a kašlání, používání jednorázových papírových kapesníků apod.).

Zároveň Vás žádáme o spolupráci:

Aktuální informace o koronaviru (COVID-19) získáte na webových stránkách Státního zdravotního ústavu www.szu.cz. Informace pro občany ČR cestující do zahraniční zveřejňuje na svých webových stránkách https://www.mzv.cz/jnp/cz/cestujeme/index.html Ministerstvo zahraničních věcí.

 

Předem Vám děkujeme za spolupráci! Díky Vaší zodpovědnosti můžeme společně předejít šíření respiračních onemocnění ve škole.

 

Mgr. Bc. Petr Kozlovský

ředitel školy

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.