Přehlídka nejlepších recitátorů z 1. stupně ZŠ

Mgr. Petr Kozlovský, 13. 2. 2020

V pondělí 10. února 2020 se sešli na pracovišti ZŠ Bělíkova nejlepší recitátoři ze všech tříd naší školy, aby přednesli své oblíbené básničky nejen sobě navzájem, ale hlavně porotě, která měla těžký úkol – vybrat z každé třídy tři nejlepší.

A úkol to opravdu nebyl jednoduchý. Všichni recitátoři dali do přednesu všechen svůj um. A tak, ač jsme si poslechli víc než 50 básniček, vůbec jsme se nenudili a do poslední chvíle jsme byli napjatí, jak porota výkony dětí ohodnotí.  Šlo o hodně – vítězové každé kategorie se zúčastní soutěžní Okresní přehlídky dětských recitátorů, která se odehraje v Liberci 6. března 2020.  Naši školu budou reprezentovat Radka Luftová, Maruška Čepelíková, Kristýnka Mrázková, Viktorka Mislo a Tadeáš Brož. Budeme jim držet palce, aby svým přednesem zaujali porotu také v okresním kol.

Za organizátory Anna Chvojková

 

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.