Tříkrálová sbírka ve Frýdlantě

Mgr. Petr Kozlovský, 29. 1. 2020

Tento rok uspořádala Oblastní charita ČR již dvacátý ročník Tříkrálové sbírky, do které se každoročně zapojují tisíce lidí ze všech koutů republiky. Tříkrálová sbírka je největší dobrovolnickou akcí u nás a jsme rádi, že letos jsme opět mohli uvítat koledníky i ve Frýdlantu. Pomoci se rozhodli žáci ze ZŠ v Husově ulici. Skupinky dětí v doprovodu rodičů chodily od domu k domu, zpívaly tříkrálovou koledu a každého obdarovaly drobným dárečkem. Koledníkům se podařilo vybrat krásných 31345 Kč.  Výtěžek bude použit na podporu zdravotně postižené dívky.

Děkujeme všem, kteří tuto nádhernou a již tradiční akci podpořili. Velké díky patří nejen ochotným koledníkům, ale i všem, kteří přispěli do kasiček. Oficiální poděkování všem dárcům a dobrovolníkům Tříkrálové sbírky od ředitele Oblastní charity Liberec, pana Mgr. Františka Sehoře najdete zde .

Renáta Hošová

Žáci a paní