Ohlédnutí za dobou adventní, vánoční i Silvestrem 2018 v Základní umělecké škole Frýdlant

Mgr. Petr Kozlovský, 16. 1. 2019

Prosinec bývá tradičně obdobím velké aktivity žáků a učitelů ZUŠ, kteří tentokrát připravili téměř dvacet vystoupení, koncertů a  vánočních večerů s hudbou. Na přípravách se nejvíc podíleli: Lenka Špringlová ( pěvecký sbor Carmina i s instrumentálním doprovodem a komorní soubor příčných fléten Flauto Collegium), Eva Gajdoš Svobodová (pěvecký sbor Jindřišky a Carmínka), Eduard Himmel (kvartet zobcových fléten Sinfonia), Mirko Cvejn a Kamil Farský ( orchestr Swingtet) a další. ZUŠ připravila svoje tradiční čtyři vánoční koncerty, tři v ZUŠ a jeden na Radnici Frýdlant, který byl mimořádně povedený a dobře navštívený. Po celou adventní dobu se střídaly soubory v Heřmanicích na Sklářských trzích a zahrály si i v Krajské vědecké knihovně v Liberci, na frýdlantském zámku, při Rozsvícení vánočního stromečku, při Vánočních dílnách ve Špitálku a v dlouhé řadě kostelů (v Novém Městě pod Smrkem, v kostele Krista Spasitele ve Frýdlantu, v kostele Nejsvětější Trojice v Bílem Potoce a v chrámu Navštívení Panny Marie v Hejnicích, ten byl velmi pěkný a dobře navštívený). Nekonečný maraton vánočních vystoupení byl zakončen 47. Muzikantským Silvestrem ve frýdlantské restauraci Beseda.

Po krátkém lednovém „odpočinku“ čekají v únoru na členy většiny jmenovaných souborů okresní kola soutěže MŠMT hudebních oborů ZUŠ, letos v kategoriích Komorní hra souborů s převahou dřevěných dechových nástrojů. Tak prosíme, držte nám palce!

 

Za kolektiv pedagogů ZUŠ Vladimír Hrdina

 

 

Valná hromada žáků dramaťáků!

Mgr. Věra Dunajčíková, 5. 9. 2017

Valná hromada žáků dramaťáků je ve čtvrtek 7.září 2017 od 15 hodin ve třídě v ZUŠ. Zváni jsou všichni dosavadní žáci i noví zájemci k zápisu na školní rok 2017/2018.

Na všechny se těší  literárně-dramatická učitelka  Eliška Vobrubová

Změna školného ZUŠ od 1.9.2016

Mgr. Věra Dunajčíková, 10. 9. 2016

S platností od 1.září 2016 je změna školného v souladu s náklady na provoz ZUŠ. Stanovené částky jsou za pololetí, splatné do konce října (za 1.pololetí) a do konce března (za 2.pololetí). Způsob platby je bezhotovostní na účet školy. Žáci obdrží prostřednictvím učitele variabilní symbol a číslo účtu.

Hudební obor - hlavní obor (nástroj, sólový zpěv)1.100,- Kč
Hudební obor - druhý obor (bez hudebního nástroje) 800,- Kč
Přípravná hudební výchova 800,- Kč
Pěvecký sbor, souborová, komorní hra, orchestr 500,- Kč
Literárně dramatický obor 800,- Kč
Výtvarný obor 800,- Kč

Valná hromada dramaťáku ZUŠ

Mgr. Věra Dunajčíková, 2. 9. 2016

VALNÁ HROMADA 2016

ZÁPIS NOVÝCH ŽÁKŮ DO LITERÁRNĚ – DRAMATICKÉHO OBORU • ZUŠ Frýdlant pro školní rok 2016/2017

Mgr. Věra Dunajčíková, 2. 9. 2016

Dramaťák je pro děti, které  jsou hravé a  rády vypravují;
(Celý článek)

Frýdlant se baví

Kateřina Kaprálek Vítamvásová, 7. 6. 2016

Zveme vás na celodenní zábavnou akci, nazvanou Frýdlant se baví, a to 11. června 2016 od 10:00.  Na akci se podílí ve spolupráci s městem Frýdlant i naše škola, respektive pracoviště DDM, dále místní kluby a spolky věnující se volnočasovým aktivitám.
(Celý článek)

Valná hromada – ZUŠ !

Mgr. Věra Dunajčíková, 31. 8. 2015

VALNÁ   HROMADA  ŽÁKŮ DRAMAŤÁKŮ

A

ZÁPIS  NOVÝCH  ZÁJEMCŮ

O LITERÁRNĚ DRAMATICKÝ OBOR
je ve čtvrtek  3. září 2015  od 15,30 hodin

ve třídě LDO v ZUŠ Frýdlant!!!!

Zápis do literárně dramatického oboru ZUŠ

Zápis do literárně dramatického oboru ZUŠ

Mgr. Věra Dunajčíková, 19. 5. 2015

Zveme všechny zájemce k zápisu do literárně dramatického oboru naší základní umělecké školy pro školní rok 2015/2016 pod vedením paní učitelky Mgr. Elišky Vobrubové .

Vice v příloze !

image

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.