Úřední hodiny kanceláře školy v době letních prázdnin

Mgr. Petr Kozlovský, 28. 6. 2019

Vážení rodiče,

kancelář ředitelství školy se sídlem v ulici Purkyňova 510, 464 01  Frýdlant, bude v době od 1. 7. do 23. 8. 2019 pro veřejnost otevřena každý všední den od 8:00 do 13:00 hodin.

 

 

Hezké léto!

Mgr. Petr Kozlovský, 28. 6. 2019

Milí žáci, vážení rodiče,

rád bych Vám jménem všech zaměstnanců ZŠ, ZUŠ a MŠ Frýdlant popřál hezké léto plné odpočinku a hezkých prázdninových zážitků!

Na viděnou se budeme těšit v pondělí 2. září 2019, kdy začíná nový školní rok 2019/2020.

 

Mgr. Bc. Petr Kozlovský

ředitel školy

 

Přijatí žáci do školní družiny šk. rok 2019/20

Kateřina Kaprálek Vítamvásová, 26. 6. 2019

Do školní družiny pro školní rok 2019/20 jsou přijati žáci, jejichž zákonní zástupci podali přihlášku na správném formuláři a v řádném termínu, viz. seznam reg. čísel níže.
(Celý článek)

Informační schůzka pro rodiče budoucích šesťáků

Mgr. Petr Kozlovský, 19. 6. 2019

Vážení rodiče budoucích šesťáků,

rádi bychom Vás pozvali na informační schůzku, která se koná v úterý 25. 6. 2019 od 16:00 hodin na jednotlivých pracovištích ZŠ.

  • Pracoviště ZŠ Husova 344, Frýdlant
  • Pracoviště Purkyňova 510, Frýdlant

Informace o rozdělení žáků z okolních základních škol na jednotlivá pracoviště ZŠ Frýdlant Vám budou zaslány poštou na Vaši adresu uvedenou v žádosti o přestup v nejbližších dnech.  

V rámci programu Vám budou předány důležité informace, které souvisejí s nástupem Vašeho dítěte na 2. stupeň ZŠ. Součástí schůzky bude i prohlídka školy. Budoucí žáci 6. ročníku jsou rovněž vítáni!

Těšíme se na Vás!

Kolektiv učitelů 2. stupně ZŠ

Informační schůzka pro rodiče budoucích prvňáčků

Mgr. Petr Kozlovský, 19. 6. 2019

Vážení rodiče budoucích prvňáčků,

rádi bychom Vás pozvali na informační schůzku, která se koná v úterý 25. 6. 2019 od 16:00 hodin na jednotlivých pracovištích ZŠ.

  • Pracoviště ZŠ Bělíkova 977, Frýdlant
  • Pracoviště ZŠ Husova 344, Frýdlant
  • Pracoviště Purkyňova 510, Frýdlant

V rámci programu Vám budou předány důležité informace, které souvisejí s nástupem Vašeho dítěte do základní školy. Součástí schůzky bude i prohlídka školy. Budeme rádi, pokud s sebou vezmete i Vašeho budoucího prvňáčka!

Těšíme se na Vás!

Kolektiv učitelek 1. stupně ZŠ

Atletický trojboj všestrannosti

Mgr. Petr Kozlovský, 18. 6. 2019

Na podzim a na jaře proběhla na městském stadionu ve Frýdlantu  akce  s názvem  „Atletický trojboj  všestrannosti s Adamem“ určená žákům 1.-5.ročníku ZŠ.

Naše škola se zúčastnila již potřetí. Cílem této sportovní události je přivést co nejvíce dětí ke sportování a radosti z pohybu.  Atletický trojboj se skládá z běhu na 50 m, hodu míčkem a skoku do dálky.

Nejlepší chlapci a děvčata  si vybojovali účast v okresním kole, které proběhlo 29.5.2019 na městském stadionu v Liberci. Naše škola vyslala na 40 nejlepších atletů ze všech kategorií a stejně jako vloni, byli velmi úspěšní.

Do krajského kola se probojovali 3 chlapci a 4 děvčata.

Největšího úspěchu dosáhla žákyně druhé třídy Patricie Pošmourná, která vyhrála s velkým bodovým odstupem a ve své kategorii tak obhájila loňské vítězství.

Velkým úspěchem jsou i sedmá, osmá a desátá místa.

Vítězce gratulujeme a všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a města.

Lenka Pischelová – uč. 1. stupně

 

Naši ruštináři na celostátní přehlídce Puškinův památník v Praze

Mgr. Petr Kozlovský, 11. 6. 2019

Ve čtvrtek 6. 6. 2019 v Ruském středisku vědy a kultury v Praze se uskutečnil 53. ročník celostátní přehlídky – ARS POETICA – Puškinův památník.

Na tuto přehlídku byly pozvány vítězové krajských kol, kteří předváděli díla ruských umělcu a autoru v oblasti slovního projevu, zpěvu a tancování. Naše škola se této soutěže zúčastnila již podruhé. Reprezentovali nás žáci osmých tříd pracoviště ZŠ Purkyňova(Cimplová Lucie, Guttenbergová Sára, Melka Dominik, Vacková Eliška, Horčičková Veronika, Kröner Adam, Prchal Tomáš, Špínová Melánie, Vaníčková Viktorie). Žáci se předvedli v kategorii slovního projevu a ukázali pohádku „O Velké Řepě“ v ruském jazyce (RJEPKA). Vystoupení bylo na vysoké úrovni jak po jazykové, tak i po umělecké stránce. Účinkující byli odměnění diplomy a cenami.

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy, přejeme hodně úspěchu.

 

Ilona Gurdžjanová

 

 

 

Zápis do ŠD

Kateřina Kaprálek Vítamvásová, 23. 5. 2019

Zápis do ŠD se týká budoucích žáků 2. a vyšších tříd! Přihlášku si můžete stáhnout níže či vyzvednout v kterékoli školní družině a odevzdat v termínu 27. 5. – 21. 6. 2019.

Více informací naleznete zde.

Škola v přírodě ZŠ Bělíkova v Příchovicích u Kořenova

Mgr. Petr Kozlovský, 14. 5. 2019

Tak už jsme doma! Téměř zimní teploty ani občasný deštík nás nezaskočily a ze školy v přírodě jsme si přivezli spoustu krásných zážitků.


(Celý článek)

Vítání ptačího zpěvu – 4.B

Mgr. Petr Kozlovský, 29. 4. 2019

V sobotu 27. 4. se pár nadšenců ze 4. B opětovně zapojilo do zajímavé akce – vítání ptačího zpěvu.


(Celý článek)

Vyrobeno Pinn computers s.r.o.